
Kontaktcenter
0120-830 00
kontakt@atvidaberg.se
Öppettider
Måndag 8-16
Tisdag 8-16
Onsdag 8-16
Torsdag 8-18
Fredag 8-12
Lunchstängt 12-13
Röda dagar och helgdagar är kontaktcenter stängt. Dagen innan är det öppet 8-12.
Datum | Öppettider |
---|---|
23 december | 8-12 |
24 december (Julafton) | Stängt |
25 december (Juldagen) | Stängt |
26 december (Annandag jul) | Stängt |
27 december | 8-12 |
30 december | 8-12 |
31 december (Nyårsafton) | Stängt |
1 januari (Nyårsdagen) | Stängt |
2 januari | 8-12 |
3 januari | 8-12 |
6 januari (trettondedag jul) | Stängt |
7 januari | Ordinarie öppettider |
Publicerad
, klockan
Senast ändrad
, klockan
Var med och forma Åtvidabergs platsvarumärke
Hur ser du på Åtvidaberg idag och hur vill du att vår plats ska upplevas i framtiden? Att utveckla Åtvidabergs platsvarumärke handlar om att definiera vilka unika egenskaper platsen har och hur den uppfattas av oss som bor, jobbar, besöker, driver företag eller studerar här.
Platsvarumärket är alltså platsens identitet och berättelse. Ett tydligt och relevant platsvarumärke är viktigt bland annat för att attrahera nya invånare, besökare och företag till Åtvidaberg.
Nu behöver vi din hjälp!
Åtvidabergs kommun och Näringslivscentrum bjuder in er till att delta i en workshop som en del av arbetet med att ta fram ett platsvarumärke för platsen Åtvidaberg.
Datum: Måndag 19 maj
Tid: kl 17.00-18.30
Var: Sparbanken Spira, Adelswärdsgatan 8, 597 30 Åtvidaberg
Begränsat antal platser - Först till kvarn!
Anmälan till workshop
Vi bjuder på kaffe och smörgås. Anmäl dig via formuläret senast den 16 maj. Glöm inte att ange eventuella allergier eller specialkost.
Varmt välkomna!
Senast uppdaterad